قوانین

شرایط استفاده

شابیتکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بستری امن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ارزهای الکترونیک مانند پرفکت مانی،. پایر ،بیت کوین، لایت کوین ، اتریوم و تمامی کریپتوکارنسی ها با ریال ایران می باشد.هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد. 


تعهد نامه  فعالیت در سایت صرافی ارزهای دیجیتال شابیتکس

ثبت نام کاربران در سایت شابیتکس به نشانه ی مطالعه و پذیرفتن این توافقنامه و تمام قوانین آن است پس قبل از ثبت نام این توافقنامه را با دقت بخوانید شابیتکس به عنوان  بستر آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصله در این بازار را ندارد.

 • کاربران شابیتکس  اذعان می دارند که از ریسک های مربوط به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه گذاری و  خرید و فروش می نمایند.

 • هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله رمزعبور کاربر، به عهده ی شخص کاربر بوده و شابیتکس هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

 • کاربران سایت می پذیرند که کلیه ی فعالیت های آن ها در شابیتکس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.

 • احراز هویت برای استفاده از خدمات شابیتکس ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند.

 •  بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده ی فرد متخلف بوده و شابیتکس حق توقف ارائه خدمات به کاربر مزبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت.

 • شابیتکس خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می داندو این اطمینان را به کاربران می دهد تا از اطلاعات شخصی کاربران به طور کامل محافظت کند و محیط امنی را برای پرداخت آنلاین و خرید و فروش رمز ارزها فرا کند.

 • کاربران شابیتکس متعهد می شوند که از خدمات سایت  شابیتکس تنها برای خود استفاده  کرده و مسئولیت استفاده از خدمات شابیتکس برای فرد غیر، که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود.

 • شماره حساب های اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

 • هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله رمزعبور ، به عهده ی شخص کاربر بوده و  شابیتکس  هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. 

  اکیداً توصیه می شود از رمزعبور پیچیده و امن استفاده شود.

 • در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، از کیف پول داخلی شابیتکس به کیف پول های شخصی، مسئولیت ارائه ی آدرس صحیح کیف پول به عهده ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد،. ناشی بودن کاربر در استفاده از کیف پول های شخصی و بلوکه شدن دارایی های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی شابیتکس نخواهد بود.

 • درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی و پردازش خواهد شد و بصورت فوری پس از ثبت درخاست برداشت پردازش شده و به سیستم بانکی ارجاع داده می‌شود . زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی ( پایا ، ساتنا ) مراجعه  کنید و یا در سوالات متداول سایت ملاحظه فرمایید.

 • کاربر می پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد شابیتکس ، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت شابیتکس ، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

 •  اگر  شابیتکس تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به اشتباه به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب های وی اقدام نماید و تشخیص  شابیتکس نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد شابیتکس از هر جهت از خود ساقط می نماید.

 • کاربر میپذیرد همواره در زمان خرید و فروش نهایت دقت را کرده و درصورتی که اشتباهی از طرف وی صورت پذیرد نظیر ثبت سفارش و غیره، تمامی مسولیت های ضرر و زیان های وارد بر عهده خود می باشد و وی باید پیگیر سفارش خود باشد، در مواردی که این مشکل از طرف شابیتکس قابل رفع باشد مشکل بر طرف خواهد شد اما در صورتی که مشکل فراتر از بررسی و پیگیری شابیتکس باشد وی باید نسبت به رفع مشکل خود اقدام نماید و شابیتکس هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت.


 واریز و برداشت رمز ارز از سایت

 1. کاربر میپذیرد همواره در زمان خرید و فروش، و واریز و برداشت رمز ارز از سایت نهایت دقت را کرده و درصورتی که اشتباهی از طرف وی صورت پذیرد نظیر ثبت سفارش ، وارد کردن آدرس شبکه ی اشتباه و غیره، تمامی مسولیت های ضرر و زیان های وارد بر عهده خود می باشد و وی باید پیگیر سفارش خود باشد، در مواردی که این مشکل از طرف شابیتکس قابل رفع باشد مشکل بر طرف خواهد شد اما در صورتی که مشکل فراتر از بررسی و پیگیری شابیتکس باشد وی باید نسبت به رفع مشکل خود اقدام نماید و شابیتکس هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت.

 2. کاربر با استفاده از کیف پول داخلی شابیتکس می پذیرد در صورت وجود مشکل در شبکه کوین ، هارد فورک ، یا کیف پول شابیتکس تا زمان رفع مشکل منتظر بماند و این موضوع از طریق شبکه های ارتباطی به کاربران اعلام می‌گردد.

 3. درصورت رخ دادن هرگونه اشتباهی از سمت کاربر در زمان واریز کوین مانند، واریز به آدرس اشتباه، وارد نکردن ممو و ... کاربر تمامی مسئولیت را به عهده می گیرد. همچنین درصورتی که امکان پیگیری از سمت وب سایت وجود داشته باشد، کاربر موظف است نسبت به پرداخت حداقل مبلغ 50 دلار و حداکثر 10 درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد به وب سایت جهت پیگیری پرداخت نماید.

 4. ارسال اطلاعات هویتی اعم از اطلاعات کارت ملی و استعلام آن ها از ثبت احوال توسط وب سایت شابیتکس و ارسال شماره همراه و تأیید آن توسط شابیتکس و مرحله آخر ارسال عکس هویتی به همراه کارت ملی.

 5. هرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت شابیتکس و شبکه های ارتباطی به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.